Dziś nasi rodacy z Team Kinguin podejmowali Red Reserve w ramach ESEA MDL Season 26. Nie trzeba było długo czekać na pierwsze zwycięstwo po powrocie z wygranego ESL Clash Of Nations 2017.

Polski zespół grający pod banderą Team Kinguin dopiero co rywalizował w Madrycie podczas turnieju ESL Clash Of Nations 2017, a już dziś nasi rodacy musieli podjąć Red Reserve w ramach ESEA MDL Season 26. „Pingwiny” okazały się być lepsze od Szwedów i wygrały na Cobblestone wynikiem 16:11.

Jak wyglądał przebieg meczu? Zaczęło się od dość wyrównanej pierwszej części spotkania. Jedni i drudzy pokazywali całkiem dobrego Counter Strike'a i ostatecznie przed zmianą stron widzieliśmy minimalne prowadzenie Kinguin – 8:7. Dopiero w drugiej połowie udało się Polakom trochę odskoczyć od rywali. Mimo, że Red Reserve nie poddawało się tak łatwo, to jednak w końcówce nie mieli większych szans w starciu z polskim składem.

Wygrana Team Kinguin przeciwko Red Reserve daje naszym rodakom kolejne, cenne punkty w ESEA MDL Season 26. Miejmy nadzieję, że i podopieczni loorda niebawem wbiją się w szczyt tabeli tej ligi.