Przed nami aż cztery mecze w ramach ESEA MDL Premier Division Season 30. Virtus.pro podejmie bardzo trudnego rywala w postaci Vitality, zaś AGO rozegra aż trzy spotkania.

Trzeba przyznać, że AGO Esports się nie oszczędza i usilnie próbuje wyjść z dołka, w którym znajdują się od początku 2019 roku. Co prawda ostatnio zdołali wygrać z Unicorns of Love, a następnie pokonać HAVU w meczu best-of-two, jednak wczoraj dość niespodziewanie zostali pokonani przez Izako Boars. Spotkanie było bardzo wyrównane, a jeszcze niedawno się uważało, że pomiędzy tymi dwoma zespołami jest znacząca różnica poziomów.

Dziś przed Jastrzębiami kolejne spotkania i to aż trzy. Podejmą bardzo trudnych przeciwników, gdyż dwie z tych ekip już za niedługo wystąpią na Intel Extreme Masters Major Katowice 2019. Na pierwszy ogień pójdzie fińskie ENCE, a później francuskie Vitality. AGO dzień zakończy pojedynkiem z expert, z którym raz wygrali i raz zremisowali w United Masters League.

Swoje drugie spotkanie w tym sezonie rozegra dzisiaj Virtus.pro. Ostatnio przyszło im walczyć z AGO Esports, z którymi zaliczyli bardzo wyrównany pojedynek, a po wygranej awansowali aż o 89 pozycji w rankingu HLTV. Dziś zmierzą się z jeszcze trudniejszym przeciwnikiem, gdyż Niedźwiedzie również staną w szranki z zespołem Nathana „NBK-” Schmitta – Vitality. To będzie prawdziwy sprawdzian dla Snaxa i spółki.

Harmonogram dzisiejszych meczów:

  • 16:00 – Poland AGO Esports vs. Finland ENCE
  • 18:00 – Poland AGO Esports vs. France Vitality
  • 19:00 – Poland AGO Esports vs. Germany expert
  • 19:00 – Poland Virtus.pro vs. France Vitality

Wybrane spotkania będą transmitowane z polskim komentarzem na kanale ESL Polska.