Team Kinguin nareszcie przełamał swoją passę porażek i zwyciężył z ALTERNATE aTTaX w ramach ESEA MDL. Oznacza to, że w końcu Polacy kończą dzień z uśmiechem na twarzach.

16

Train to mapa, która znacznie faworyzuje stronę broniącą i było to widać idealnie w spotkaniu między ALTERNATE aTTaXTeam Kinguin. W pierwszej połowie to Niemcy grali po CT i mimo, że z początku mieli lekkie kłopoty, to i tak później rozkręcili się na dobre i nie odpuszczali, aby zdobyć jak najwięcej punktów przed trudniejszą stroną terrorystów. Niemiecka drużyna zwyciężyła tę część spotkania 11:4.

Druga połowa, to już wspaniały powrót Kinguin. Widać było, że ekipie TaZa mega zależy, aby w końcu wygrać mecz. Czekała ich do tego daleka droga, aczkolwiek krok po kroku po CT udawało się poprawiać wynik. Ostatecznie doszło do remisu 12:12, a wtedy było wiadome, że już nic nie zatrzyma aż tak rozpędzonych Pingwinów. Nasi rodacy pokonali ALTERNATE aTTaX 16:12, dzięki czemu dopisali na swoje konto trzy punkty w ESEA MDL.