Team Kinguin kontynuowało dziś swoją serię zwycięstw w ESEA MDL Season 27 Europe. Polacy zwyciężyli z GODSENT i dostali się do play-offów tej ligi.

Sweden GODSENT

10

Faza ligowa
ESEA MDL Season 27 Europe

Mirage
(6:9; 4:7)

Poland Team Kinguin 

16

Mirage

Od początku spotkania Team Kinguin pokazywał się z lepszej strony. Nasi rodacy grający po stronie terrorystów w pistoletówce zaprezentowali skuteczny atak, dzięki któremu zdobyli pierwszy punkt i ułatwiło im to grę w następnych starciach, a przynajmniej w teorii tak było, bo w trzeciej odsłonie na  eco GODSENT zaskoczyło polski zespół. Na całe szczęście dla TaZa i spółki dwie wygrane rundy przez Szwedów nie pozwoliły im w pełni przejąć inicjatywy i dalsza część pierwszej połowy wyglądała już bardzo dobrze dla ekipy rallena. Dopiero pod koniec disco doplan razem ze swoją formacją odrobił trochę strat i przed drugą częścią meczu na tablicy wyników widniało lekkie prowadzenie Pingwinów – 9:6.

Pistoletówka numer dwa w pewnym sensie ustawiła pojedynek. Polacy potrzebowali jej, aby jeszcze bardziej oddalić się od GODSENT i przed pierwszym fullem czuć komfort. Długo Kinguin nie musiało się męczyć, aby zakończyć ten mecz zwycięstwem. Podopieczni loorda pokonali swojego dzisiejszego przeciwnika wynikiem 16:10 i dzięki temu zapewnili sobie miejsce w fazie play-off ESEA MDL, podobnie jak Virtus.pro.