Przełożone spotkanie dziś dojdzie do skutku. W ramach ESEA MDL Premier Division Season 30 spotkają się dwie polskie drużyny – Virtus.pro oraz Izako Boars.

Jedna z polskich drużyn zakończy dziś swoją passę porażek w MDL-u. Do walki staną podopieczni Piotra „izaka” Skowyrskiego z Izako Boars oraz reprezentanci Virtus.pro.

Nowy skład Virtus.pro dobrze rozpoczął swoją przygodę z ligą ESEA MDL. Z siedmiu pierwszych meczów wygrali aż sześć z nich pokonując m.in. Movistar Riders, były skład Fragsters czy ALTERNATE aTTaX. Jednak w pewnym momencie Virtusi zaliczyli spadek formy i rozpoczęli potężne pasmo porażek, które z bilansu 6-1 doprowadziło ich do 6-7. W tabeli znajdują się obecnie na 7. szczeblu zaraz nad AGO Esports, które przebyło całkowicie odwrotną drogę i wykaraskali się z początkowego wyniku 2-7 na 6-8.

Natomiast Izako Boars jak dotąd idzie śladami AGO Esports z początku ligi. Z dziesięciu rozegranych map okazali się lepsi wyłącznie na dwóch, co przekłada się na 16. pozycję w tabli. Nie ma co ukrywać, że jak dotąd Dziki wydają się być jedną z najsłabszych ekip w tym sezonie ligi. Jednak pamiętajmy, że podobnie do Jastrzębi mogą się dobić od dna i zapewnić sobie lepszą lokatę.

  • 19:00 – Poland Virtus.pro vs Poland Izako Boars

Spotkanie będzie można obejrzeć na kanale ESL Polska B.