Epsilon eSports utworzy nową szwedzką akademię, w której młode talenty będą szlifować swoje umiejętności pod okiem trenera Felixa „FELLPA” Hedlunda. Kogo zobaczymy w nowo utworzonym składzie?

Epsilon eSports postanowiło pójść w ślady swoich szwedzkich przyjaciół Fnatic oraz GODSENT i utworzyć pod sobą akademię, która umożliwi młodym graczom osiąganie nowych celów w swojej karierze e-sportowej. Do drużyny dołączą zawodnicy formacji Passions, która ostatnio dała świetny występ podczas ECS Development League. Skład mogliśmy również zobaczyć podczas ELEAGUE Season 2 EU Open Qualifier #2, gdzie zmierzyli się z Fnatic Academy (11-16) oraz ELEAGUE Season 2 EU Preliminary Rounds kończąc na 9-16 miejscu w tabeli.

Epsilon Hype to duża szansa dla szwedzkich zawodników, którzy dzięki temu mają szanse rozwinąć się na europejskich scenie i walczyć z najlepszymi drużynami na świecie. Zespół ma teraz spore zaplecze i z pewnością wykorzysta wyjątkową okazję, by wzbić się na wyżyny swoich swoich umiejętności.

Epsilon Hype:

Sweden Hampus „hampus” Poser
Sweden Alfred „RuStY” Karlsson
Sweden Kalle „perzon” Persson
Sweden Linus „limp” Brannlund
Sweden Patrik „powerputte” Perjons

Sweden Felix „FELLPA” Hedlund (trener)