Przeżyjmy to jeszcze raz! Razem z marką Reebok, oficjalnym partnerem polskiej transmisji z PGL Major Antwerp 2022, przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych akcji pierwszego etapu. 

Za nami cztery dni pełne emocjonujących spotkań na Mistrzostwach Świata CS:GO! Polski duet w barwach ENCE w pięknym stylu zdołał przebrnąć przez pierwszy etap turnieju i zameldować się wśród “Legend”. Całą ich drogę mogliśmy oglądać na polskiej transmisji, która już drugi raz powstaje przy współpracy z marką Reebok, która ubiera gwiazdorskie grono ekspertów i komentatorów!

Wspólnie z marką Reebok przygotowaliśmy specjalną serię “Reeplay by Reebok”, czyli zestawienie najlepszych akcji danego etapu Majora. Oto najbardziej widowiskowe zagrania Fazy Pretendentów:

Kolejną fazy PGL Major Antwerp 2022 można oglądać na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego w serwisie Twitch. Mecze startują codziennie o godzinie 12:00, a polscy kibice mogą liczyć na kolejne występy Pawła “Dychy” Dychy oraz Olka “hadesa” Miskiewicza a barwach ENCE. Ich pierwszym oponentem będzie jedna z najlepszych formacji na świecie – FaZe Clan.