Po niesamowitym boju na de_train, SK Gaming pokonało FaZe Clan. Brazylijczycy tym samym stali się zwycięzcami szóstego sezonu ESL Pro League. Aby to osiągnąć, musieli w ostatniej mapie udźwignąć ciężar dogrywki.

1

Czwarta mapa rozpoczęła się od kolejnej pistoletówki zdobytej przez SK Gaming. Brazylijczycy rozpoczęli po stronie atakującej i od razu przystąpili do ofensywy. Bez większych problemów, ekipa Gabriela „FalleN” Toledo wyszła na trzypunktowe prowadzenie. Antyterroryści nawet z z zakupioną bronią podstawową nie mogli (póki co) przeszkodzić rywalom. Zwycięzcy dwóch poprzednich map nie zwalniali tempa. Zaczynało się dziać to, co na poprzedniej mapie. FaZe straciło kontrolę,a SK z kolei „poczuło krew”. Po ośmiu porażkach z rzędu, FaZe Clan wzięło się w garść. Wprawdzie tę połowę europejski zespół już przegrał, ale ekipa wciąż musiała zmniejszyć tę stratę najbardziej, jak to tylko możliwe. Podopieczni RobbaNa nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Idealnym tego przykładem był wspaniały ace w wykonaniu Håvarda „rain” Nygaard. Sytuacja zmieniła się o sto osiemdziesiąt stopni. Wygrywając siedem kolejnych rund, FaZe Clan uratowało nie tylko tę połowę, ale również resztę meczu.

Druga część mapy rozpoczęła się od kontynuacji serii FaZe. Europejski skład szybko przeszedł do ofensywy. Pokonując grających eco przeciwników, ekipa karrigana sprawiła, ze na tablicy wyników ujrzeliśmy rezultat 11:8. Po jedenastu porażkach z rzędu, SK wreszcie stawiło czoła swoim przeciwnikom. Brazylijczycy najwyraźniej chcieli już mieć ten mecz za sobą. Nie minęła chwila, a antyterroryści objęli prowadzenie, które szybko powiększyli. Sytuacja robiła się coraz ciekawsza. Mimo wszystko, to SK jako pierwsze zyskało szansę na zakończenie tej mapy, a w przypadku składu z Brazylii – całego meczu. FaZe walczyło. Runda na 13:15 mogła przyprawić kibiców o zawał. Guardian w ostatnich sekundach znalazł w smoke'u rozbrajającego bombę Fallena i z racji braku amunicji zabił go nożem! Ta mapa nie mogła skończyć się inaczej! Czekała nas dogrywka!Wynik dogrywki otworzyło FaZe Clan. SK Gaming nie pozwoliło rywalom na „odskoczenie” z wynikiem i po ciężkiej walce, Brazylijczycy wygrali pierwszą połowę 17:16. Zdobycie kolejnej rundy sprawiło, że SK ponownie stanęło przed szansą na zakończenie meczu. Tym razem obyło się bez potknięcia. SK Gaming pokonało FaZe Clan 19:16 i tym samym wygrało szósty sezon ESL Pro League!