Pojedynek pomiędzy North i FaZe Clan okazał się bardzo zawzięty, szczególnie na ostatniej mapie. Jednak ostatecznie Kubski i spółka okazali się lepszą drużyną.

Dust2
(3:12; 12:3; 1:4)

Poland FaZe Clan

2

Spotkanie rozpoczęło się tragicznie dla FaZe Clanu. Europejska formacja przegrała pistoletówkę oraz nie poradziła sobie ani podczas pierwszego, ani podczas drugiego fulla. Dopiero po pięciu oddanych punktach zdołali przełamać złą passę, lecz trzy wygrane rundy to maksimum na co było ich stać. North ponownie przejęło inicjatywę, głównie dzięki fenomenalnej grze Philipa „aizy” Aistrupa, który zdecydowanie wyróżniał się na tle pozostałych graczy na serwerze. Czwarty i ostatni punkt na konto FaZe wpadł dzięki Kubskiemu, który w pojedynkę poradził sobie z obroną obszaru bombowego B. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:4 z korzyścią dla Duńczyków.

Po zmianie stron FaZe Clan nie miał nic do powiedzenia po stronie terrorystów. Przegrali pistoletówkę, a następnie każdą następną obronę. Pierwsza mapa zakończyła się wynikiem 16:4.Druga lokacja rozpoczęła się przystępniej dla drużyny Kubskiego. FaZe wygrało pistoletówkę oraz poradziło sobie z przeciwnikami podczas ich pierwszego fulla. Następnie europejska formacja mogła mówić o sporym pechu – po udanym wejściu na obszar bombowy A nie zdążyli podłożyć bomby – Kjaerbyue przeskanował NiKo, który podkładał bombę, przez co terrorystom zabrakło czasu. Dzięki temu North wyrównało wynik, ale FaZe nie pozwoliło im wyjść na prowadzenie. NEO i spółka zgarnęli przed zmianą stron jeszcze pięć rund, dzięki czemu zapewnili sobie prowadzenie 6:9.

W drugiej połowie FaZe powtórzyło swój sukces z początku tego meczu. Wygrali pistoletówkę oraz aż trzy kolejne potyczki. Wtedy North nawiązało jeszcze kontakt z europejską formacją, jednak Duńczycy byli w stanie zagarnąć tylko dwie rundy. Druga mapa zakończyła się wynikiem 8:16.Decydująca mapa ponownie rozpoczęła się wygraną pistoletówką przez FaZe Clan oraz przegranym pierwszym fullem przez North. Duńczycy byli w stanie odpowiedzieć dopiero w drugiej rundzie z pełnym wyposażeniem. Jednak był to ich pojedynczy tryumf, który został przyćmiony przez kolejną fenomenalną serię europejskiej formacji. NEO i spółka świetnie radzili sobie po stronie antyterrorystów zdobywając łącznie aż dwanaście punktów.

FaZe Clan miało potężne problemy z wejściem w drugą połowę. Przegrali pierwszą pistoletówkę, następnie ulegli podczas pierwszego, a następnie drugiego fulla. Maksymalny bonus za przegraną pozwalał im grać w z pełnym ekwipunkiem w niemal każdej następnej rundzie, lecz mimo to pierwszą odpowiedź wywalczyli sobie z samymi pistoletami. Po tym zgarnęli piętnasty punkt, lecz North nie pozwalało im domknąć tej serii. Kolejne błędy popełniane przez FaZe Clan doprowadziły do dogrywki.

FaZe Clan odblokowało się od razu po rozpoczęciu dodatkowych rund, zdobywając aż dwa punkty w pierwszej połowie dogrywki. To nareszcie pozwoliło im zakończyć mecz wynikiem 16:19.