Trzech naszych rodaków zostało wyróżnionych przez portal HLTV za swoją grę podczas minionego turnieju EPICENTER: Moscow.

Najgłośniejszy turniej ostatnich tygodni zakończył się w minioną niedzielę, mowa tutaj o EPICENTER: Moscow, w którym najlepsi z najlepszych walczyli o nagrody z puli 500 tysięcy dolarów. Najlepsze wyróżnienie trafiło do reprezentanta dignitas, który bez wątpienia w największym stopniu przyczynił się do zwycięstwa swojego zespołu.

Dziewiętnastoletni Kristian 'k0nfig' Wienecke został nagrodzony za bycie najlepszym zawodnikiem moskiewskiego turnieju, co potwierdzają jego statystyki. Młody Duńczyk bezprecedensowo rozprawiał się ze swoimi rywalami, doprowadzając tym samym swoich kolegów do najwyższego miejsca na podium. Prócz Kristiana z duńskiej formacji wyróżnieni zostali również Emil 'Magiskb0Y' Reif oraz Ruben 'RUBINO' Villarroel.

Prócz tego portal HLTV.org wspomniał również o trzech naszych rodakach, którzy również pokazali się z bardzo dobrej strony podczas zmagań w Moskwie. Najwyższe wyróżnienie spośród nich otrzymał Paweł 'byali' Bieliński, do pozostałej dwójki należą Wiktor 'TaZ' Wojtas oraz Janusz 'snax' Pogorzelski. Bez wątpienia Paweł otrzymałby najlepsze wyróżnienie w momencie, gdyby Virtus.pro pokonałoby Duńczyków, jednak sami wiemy, jak skończył się mecz finałowy.