Envy po ostatnim zwycięstwie z Liquid dało znać, że nie jest chłopcem do bicia. MICHU i spółka dzisiaj zagrają czwarty mecz w drodze do Rio, ich rywalem MIBR.

  • United States EnvyBrazil MIBR

Wygrana Envy nad Liquid to z pewnością jedna z największych niespodzianek ESL One: Road to Rio. Ekipa MICHA zagrała perfekcyjny mecz i rozbiła faworyzowanych rywali na dwóch mapach wynikiem 16:7. Sam Polak zagrał genialny mecz, zdobywając aż 46 fragów. Zwycięstwo z drużyną z TOP5 rankingu HLTV w tak ważnym turnieju, ponadto w meczu rozegranym w formacie BO3 powinno podbudować pewność siebie zawodników.

Tym razem Envy zmierzy się z MIBR-em. Obie drużyny mają po tyle samo punktów (6), Envy jest jednak w tabeli nad Brazylijczykami, bo ma lepszy bilans rund. Czy amerykańsko-europejskiemu składowi uda się utrzymać drugą pozycję w grupie B? By to zrobić, MICHU i spółka muszą dziś wygrać z MIBR-em. Z pewnością nie będzie to łatwe zadanie. Obie drużyny mierzyły się ze sobą trochę ponad miesiąc temu na FLASHPOINT. Wówczas zespół dowodzony przez FalleNa rozbił w drobny mak swoich oponentów, oddając im zaledwie dziewięć rund na obu mapach. Dzisiejszy mecz będzie dla Envy okazją do rewanżu za marcowe upokorzenie.  Faworytem dzisiejszego starcia pozostaje jednak nadal MIBR. Czy amerykańska organizacja po raz drugi dokona niespodzianki? O tym przekonamy się dzisiaj w nocy. Początek meczu o godzinie 22:00. Transmisja na angielskim kanale ESL.