Niestety Team Envy ponownie wpada w kłopoty. Amerykańska formacja nie poradziła sobie z HAVU, przez co znalazła się w drabince przegranych.

Drużyna Michała „MICHU” Müllera miała wczoraj szansę awansować do finału grupy A w drugiej fazie ligi FLASHPOINT. Ich rywalem było HAVU, które okazało się zdecydowanie lepszą drużyną, a spotkanie zostało zamknięte w dwóch mapach, na których Envy uzbierało łącznie trzynaście punktów. Zarówno na wybranym przez siebie Mirage'u, jak i na Dust2, MICHU i spółka nawiązywali kontakt z rywalem w pierwszej połowie, lecz po zmianie stron ich gra się sypała. Amerykanie wylądowali w drabince przegranych, gdzie przyjdzie im ponownie zmierzyć się z Cloud9.

Już jutro wieczorem znów będziemy mogli oglądać Karola „rallena” Rodowicza. Polak pełniący funkcję zmiennika w c0ntact Gaming ostatnio pokazał się z  fenomenalnej strony w meczu na FunPlus Phoenix, gdy to po trzech wyrównanych mapach, nasz rodak uplasował się na szczycie tabeli. Europejski zespół stanie w szranki z MAD Lions, które obecnie uważane jest za najlepszą drużynę pierwszego sezonu FLASHPOINT.

Natomiast dziś, już o godzinie 19:00, będziemy mogli podziwiać grę szwedzkich legend spod bandery Dignitas, które zmierzy się z Orgless. Zaraz potem na serwerze pojawią się reprezentanci Gen.G oraz MIBR.

Za realizację polskiej transmisji odpowiada agencja gamingowa Fantasyexpo. Wszystkie spotkania z rozgrywek FLASHPOINT transmitowane są z polskim komentarzem na ESPORT NOW na platformie twitch.tv. W roli komentatorów zobaczymy Radosława “Mad1” Florkowskiego, Jakuba “swelder” Grzegorskiego, Oskara “DeerFluffy” Formelle i Kamila “dziukensa” Dziuka.