ENCE zagra na Elisa Masters Espoo 2022 w Finlandii. Zespół Dychy i Hadesa jest pierwszą formacją zaproszoną na lanowy turniej w Finlandii z pulą nagród 200 tysięcy dolarów.

Elisa Masters Espoo 2022 na dzień dzisiejszy odbyć ma się w dniach 16-20 listopada. Do fińskiego miasta Espoo zawita łącznie dwanaście drużyn, które powalczą o główną nagrodę z puli nagród 200 tysięcy dolarów. Na dodatek triumfator rozgrywek zapewni sobie miejsce na Intel Extreme Masters Katowice 2023. Impreza rozegrana ma zostać w Espoo Metro Arena. Hala pomieścić ma około 7 tysięcy kibiców. Na co dzień na stadionie swoje mecze rozgrywają tamtejszy kluby hokeja.

Pierwszym potwierdzonym uczestnikiem Elisa Masters Espoo 2022 jest ENCE. Gdyby turniej w Espoo rozegrany miał zostać w najbliższych dniach ekipa Dychy i Hadesa była by niewątpliwie postrzegana, jako jeden z głównych faworytów do końcowego triumfu. Jako że do rozpoczęcia rozgrywek jeszcze dużo czasu, to miejmy nadzieje, że i wtenczas formacja przewodzona przez Snappiego będzie postrachem innych drużyn w Finlandii.