Poznaliśmy pary trzeciej rundy Fazy Pretendentów PGL Major Sztokhholm. ENCE z Polakami w składzie będzie musiało stawić czoło MOUZ.

Środowy dzień z PGL Major Sztokholm rozpoczniemy od pojedynku Spirit z TYLOO oraz BIG z Renegades. Pomimo że w obu tych spotkaniach faworyta wskazać możemy gołym okiem, to pamiętajmy, że turnieje  tej rangi już nie raz nas zaskakiwały, a zwłaszcza, gdy spotkania rozgrywane są w formacie best of 1. Zarówno Azjaci, jaki Australijczycy nie są z pewnością więc bez szans w tym starciu.

Następnie nasze oczy skierowane będą w stronę ENCE. Zespół Polaków stawi czoło MOUZ. Myszki w 2021 roku mierzyły się z ekipą Dychy dwa razy, dwukrotnie lepsi okazywali się podopieczni sAwa. Miejmy nadzieję, że i tym razem zwycięsko z tego pojedynku wyjdzie zespół naszych rodaków. W tym samym czasie Movistar Riders podejmie innego debiutanta – Entropiq.

Po tych spotkaniach przyjdzie nam wyłonić dwie pierwsze drużyny, które awansują do Fazy Nowych Legend z bilansem 2-0. Ponownie będziemy mogli obejrzeć mini derby Danii bowiem rewelacja pierwszego dnia Majora – Copenhagen Flames zmierzy się  z Heroic. Równocześnie o pewne miejsce w  dalszej części  turnieju w  Sztokholmie powalczy FaZe z Virtus.pro

Na koniec drugiego dnia PGL Major Sztokholm również przyjdzie nam obejrzeć spotkania w formacie BO3 – mecze eliminacyjne. Astralis spróbuje uniknąć kompromitacji, ale wcale nie będzie to takie łatwe. Duńczycy trafili na najtrudniejszego rywala z całej tej stawce, czyli GODSENT. W drugim pojedynku paiN powalczy z Sharks.

Harmonogram:

  • 10:00 – Spirit vs TYLOO
  • 10:00 – BIG vs Renegades
  • 11:15 – MOUZ vs ENCE
  • 11:15 – Movistar Riders vs Entropiq
  • 12:30 – FaZe vs Virtus.pro
  • 12:30 – Heroic vs Copenhagen Flames
  • 16:15 – GODSENT vs Astralis
  • 16:15 – paiN vs Sharks

Agencja gamingowa Fantasyexpo przy współpracy z firmą FRENZY przygotuje polską transmisję z PGL Major Stockholm 2021. Jej partnerami zostali – Samsung Odyssey, KFC, BLIK, Logitech G, Pringles, Reebok oraz Grześki, którzy przygotowali szereg aktywności dla fanów i widzów. Dlatego zachęcamy do bacznego śledzenia polskiej transmisji!