Dzisiaj ważne spotkania przed Polakami. Poza Anonymo zobaczymy dziś rodaków w innych rozgrywkach – hades i dycha grają w finale LOOT.BET, a Izako Boars rywalizują z HONORIS o awans do turnieju głównego Spring Sweet Spring.

  • Bulgaria Fiend – European Union ENCE

Tuż przed południem czeka nas finał 9. sezonu LOOT.BET, w którym zobaczymy dwóch Polaków. To nieoczekiwany obrót sprawy, w końcu jeszcze kilka dni temu reprezentantem ENCE był tylko dycha, teraz jednak doszedł do niego hades. Miśkiewicz znakomicie zadomowił się w nowym zespole jako stand-in. Co więcej, snajper jest najlepszym graczem ENCE, w poprzednich fazach demolował kolejno SKADE i Dignitas, wzbudzając zainteresowanie CSowego świata swoją osobą. Finał LOOT.BET będzie idealnym oknem wystawowym na świat dla hadesa, który w końcu pozostaje oficjalnie bez drużyny. Być może po takich meczach jakaś europejska drużyna skusiłaby się, by zaoferować współpracę Polakowi? Na to liczymy. Liczymy również na to, że ENCE na fali ostatnich wyników pokona również Fiend. Bułgarski super-team może w rankingu HLTV nie błyszczy, bo zajmuje dopiero 40. miejsce, ale znajduje się w genialnej formie. Wystarczy powiedzieć, że Bułgarzy mają obecnie osiem wygranych meczów z rzędu, w tym z bardzo mocnymi forZe i Entropiq. Zapowiada się naprawdę ciężkie spotkanie. Zwycięzca zgarnie główną nagrodę, czyli 25 tysięcy dolarów.

  • Poland HONORIS – Poland Izako Boars

W drugim spotkaniu zmierzą się HONORIS i Izako Boars. Jest to decydujący mecz regionalnej fazy rozgrywek Spring Sweet Spring, którego stawką jest awans do turnieju głównego. Zdecydowanym faworytem są oczywiście Dziki, które na polskim podwórku radzą sobie bardzo dobrze, o czym dowodzi chociażby ich kampania w ESL Mistrzostwach Polski. Należy jednak pamiętać, że HONORIS zaledwie dwa dni temu pokonało 2:1 IB, co stawia ekipę NEO w o wiele lepszym świetle. Ciężko więc wyrokować, gdyż to spotkanie może zakończyć się każdym, możliwym wynikiem.

Harmonogram spotkań: