GODSENT oficjalnie poinformowało o tym, że na nadchodzące dwa wydarzenia do ich drużyny dołączy Luka „emi” Vuković. Serb wypełni lukę po Kevinie „kRYSTAL” Amendzie.

Cztery dni temu na światło dzienne wyszedł komunikat o przesunięciu Kevina „kRYSTAL” Amenda na ławkę rezerwową we wspomnianym wyżej klubie. Organizacja nie przedstawiła natomiast od razu jego zastępcy. Dziś dalej go co prawda nie znamy, ale wiemy, że najbliższe dwa turnieje międzynarodowa paczka rozegra z Luką „emi” Vukovićem, czyli byłym reprezentantem c0ntact Gaming.

Serb wrócił do profesjonalnego grania po roku występowania w roli szkoleniowca – najpierw w barwach Valiance, a następnie CR4ZY. Jeżeli chodzi o jego indywidualne statystyki, to do tej pory w 2020 roku uzyskał rating 0.97, więc nie możemy nazwać go wybitnym strzelcem. Jest jednak akurat wolnym IGL-em, a to właśnie gracza na tę pozycję szuka GODSENT odkąd przestało współpracować z Kevinem.

Być może dla Luki zawody BLAST Premier Showdown (start 24. listopada) oraz DreamHack Masters Winter (start 30. listopada) będą decydującym etapem testów przed podpisaniem umowy. HLTV podawało przecież niedawno, że Vuković był w kręgu zainteresowania GODSENT, a na instagramowej relacji jednego z członków zespołu mogliśmy dostrzec, że prowadzący z Serbii odbył już z nimi parę treningów. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość, ale wydaje się, że jeśli nic nie wywróci się do góry nogami na ostatniej prostej, to szwedzka marka będzie nowym pracodawcą emiego.

Skład GODSENT na najbliższe dwa wydarzenia:

  • Montenegro Pavle „⁠Maden⁠” Bošković
  • Finland Jesse „⁠zehN⁠” Linjala
  • Slovakia Martin „⁠STYKO⁠” Styk
  • Denmark Asger „⁠Farlig⁠” Jensen
  • Serbia Luka „emi” Vuković
  • Sweden Jonatan „⁠Devilwalk⁠” Lundberg – trener
  • Germany Kevin „⁠kRYSTAL⁠” Amend – rezerwowy