Luka „emi” Vuković po spędzeniu dwóch miesięcy na ławce rezerwowych zdecydował się odejść z c0ntact. Serb obecnie szuka nowego składu, w którym mógłby wcielić się w rolę in-game leadera.

Można powiedzieć to oficjalnie – emi odchodzi z c0ntact. Serb przez prawie dwa lata był związany z trzonem składu, który najpierw zaistniał w barwach Valiance, później przybierał barwy CR4ZY by na koniec grać pod banderą c0ntact. W tym czasie rola emiego była dość płynna – 27-latek był trenerem, by później wcielić się w rolę gracza po zmianach, które nadeszły w CR4ZY. Mowa tu o odejściu nexy i huNtera do G2.

Vuković trafił na ławkę rezerwowych w sierpniu 2020 roku, kiedy to na okres próbny do składu przybyli smooya oraz Spinx. Trzy dni temu pojawiła się informacja o tym, że Brytyjczyk nie będzie kontynuował swojej kariery w barwach c0ntactu, mimo to emi nie wrócił do podstawowego składu. W rezultacie Serb opuścił drużynę, która obecnie posiada jedynie czterech aktywnych graczy.

emi zdążył się już zareklamować na swoim koncie na Twitterze – obecnie gracz poszukuje drużyny jako in-game leader. Wszystkim dobrze znany jest deficyt na tej pozycji w Counter-Strike'u, dlatego możemy spodziewać się, że Serb wkrótce zasili szeregi nowej drużyny. Na plus działa fakt, , że w jego przypadku nie ma mowy o barierze językowej.