EMERITOS BANDITOS zaproszone do turnieju piłki nożnej!

31.07.2021 Michał Perkowski

Emeryci wybiegną na boisko! Wszystko za sprawą turnieju piłki nożnej ESPORT GRA od GG League, który odbędzie się już 7 sierpnia.

EMERITOS BANDITOS to czwarta drużyna z zaplanowanych dziesięciu, które siódmego sierpnia pojawią się obiektach Legii Warszawa aby rozegrać turniej piłki nożnej ESPORT GRA zorganizowany przez GG League. Do tej pory ujawniono, że wśród uczestników znaleźli się reprezentanci wspomnianego GG League, redakcji eWeszło oraz pracownicy i podopieczni agencji ProPlayers w tym m.in. MICHU oraz SZPERO.

Na boisku na pewno pojawi się Piotr „Izak” Skowyrski oraz Jarosław „Pasha” Jarząbkowski. Jarek ma już za sobą jedne publiczne wystąpienie na „esportowej piłeczce”. W 2017 roku Virtus.pro rozegrało przyjacielskie spotkanie z SK Gaming. Wspomoże ich Tomasz „phr” Wójcik, który pojawiał się na serwerze z EB w roli trenera. Na ten moment nie wiadomo kto uzupełni skład Emerytów na boisku, wszak Paweł „saju” Pawełczak jest kontuzjowany, a Mateusz „PAGO” Pągowski w tym terminie nie będzie mógł stawić się w Warszawie.

System rozgrywek będzie opierał się na rywalizacji w dwóch grupach na zasadzie “każdy z każdym”. Drużyny rozegrają po 4 mecze, co daje nam łącznie 20 spotkań w samej fazie zasadniczej. Następnie dwa najlepsze składy z każdej grupy awansują do fazy pucharowej, którą rozpoczną od starć półfinałowych, a całe rozgrywki zakończy wielki finał.

Podczas transmisji GG League zapewni również rozrywkę esportową. Na miejscu powstanie dedykowana strefa 1 versus 1 Legion by Lenovo, na której będą pojawiać się gwiazdy wydarzenia i rywalizować w CS:GO podczas kilku rund na aim_mapie. Wszystko na laptopach gamingowych Lenovo Legion 5.

Turniej odbędzie się 7 sierpnia i będzie go można oglądać na kanale https://www.twitch.tv/goodgame_league.

Inne tego autora