Przed EMERTIOS BANDITOS kolejny mecz w ramach 37. sezonu ESEA Intermediate. Polski skład streamerów zmierzy się dziś z Coresairs.

Emeryci w obecnym sezonie rozgrywek mają póki co całkiem niezłą pozycję. W końcu 44. lokata na 195 zapisanych zespołów może nie jest wymarzona, ale zdecydowanie nie jest również najgorsza, zwłaszcza, że dzisiaj pojawia się bardzo dobra okazja do awansu. Izak i spółka zmierzą się bowiem z Coresairs.

Coresairs to ekipa z Polski, która niemalże sąsiaduje z EMERITOS BANDITOS w tabeli – dokładnie mówiąc piastuje 42. miejsce. Oba składy mają jednak identyczny bilans, wynoszący 4-2. W razie wygranej akcje zwycięzcy poszybują co najmniej o kilka lokat w górę.

Team streamerów w ostatnim czasie wrócił na ścieżkę zwycięstw, wygrywając kilka dni temu z FREEDOM GAMING 16:9. Spotkanie odbywało się jednak na Inferno, dzisiaj zaś zobaczymy na serwerze Traina.

Warto w tym momencie wspomnieć, że Emeryci jutro również mają spotkanie w planach – z grandChamps. Oba mecze odbędą się na Trainie. Co ciekawe, będą to najprawdopodobniej ostatnie razy, kiedy Izak i spółka pojawią się na tej mapie, bowiem ESEA zapowiedziała, że od czerwca w map poolu Pociągi zostaną zastąpione przez Ancient.

Harmonogram spotkań:

  • 25.05, godz. 20:00 – Poland EMERITOS BANDITOS – Poland Coresairs (Train)
  • 26.05, godz. 21:00 – Poland EMERITOS BANDITOS – Israel grandChamps (Train)

Transmisje odbędą się na każdym z kanałów Twitch zawodników.