EMERITOS BANDITOS wraca do gry! Już jutro pierwszy mecz

01.09.2020 Michał Perkowski

Skład EMERITOS BANDITOS jutro rozpocznie przygodę z 35. sezonem ESEA MDL Premier Division. Pierwszy mecz zaplanowany jest na drugiego września.

Dziś wracają do żywych ligi spod szyldu ESEA. Rozegrane zostaną mecze na każdym szczeblu zaawansowania, od Open, aż po MDL-a i ESL Pro League. Warto wspomnieć, że w Pro Lidze dziś zadebiutują reprezentanci x-kom AGO, zaś w ESEA MDL Premier Division będzie grało aż siedemnastu Polaków.

Jednak w najniższej lidze ponownie będziemy mogli oglądać polski skład gwiazd – EMERITOS BANDITOS. Mecze Emerytów w poprzednich dwóch sezonach cieszyły się ogromną popularnością, wszak na streamach zbierało się nawet kilkadziesiąt tysięcy widzów. W dwóch poprzednich edycjach ESEA Open, eBanditos awansowało do play-offów, lecz nie zdołali wywalczyć awansu do ligi Intermediate.

Bandyci ponownie rozpoczynają drogę po awans, która rozpocznie się już jutro o godzinie 21:00. Ich pierwszym przeciwnikiem będzie bTitans CSGO, które debiutuje w ESEA Open. Mecz odbędzie się na Overpassie, lecz… nie wiadomo kto wystąpi w barwach EMERITOS BANDITOS. Na platformie ESEA skład się nie zmienił, lecz zgodnie z tym co napisał Mateusz „PAGO” Pągowski, nie wiedzą kto jutro pojawi się na serwerze.

Skład Emerytów niezmienny! Zapraszamy więc na mecz do każdego streamera:

Inne tego autora