zamknij stream Stream

EMERITOS BANDITOS rozegra dziś drugi mecz w ESEA Open

30.04.2020 Michał Perkowski

Skład Piotra „izaka” Skowyrskiego rozegra dziś drugie spotkanie w lidze ESEA Open. Polska formacja ma szanse na drugie zwycięstwo.

EMERITOS BANDITOS we wtorek rozegrało swoje pierwsze spotkanie w 34. sezonie ESEA Open. Ich przeciwnikami byli reprezentanci brytyjskiego składu UnionCollective, którzy nie byli w stanie przeciwstawić się polskiej drużynie gwiazd. Izak i spółka oddali swoim oponentom zaledwie dwa punkty, co można uznać za wyborny początek ligi.

Dziś eBanditos zagra z esportBERG, które uczestnicy w rozgrywkach ESEA Open od 32. sezonu. W swojej pierwszej edycji nie załapali się na play-offy, lecz już w kolejnym sezonie znaleźli się w fazie pucharowej po tym jak wypracowali sobie bilans 12-4. Niemieccy zawodnicy podzielili jednak losy EMERITOS BANDITOS i nie przebrnęli nawet przez pierwszą rundę, przez co znów muszą występować w ESEA Open. Niemcy rozegrali dotąd jeden mecz, który przegrali.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 21:30. Emerytów jak zawsze będzie można oglądać na kanałach wszystkich graczy, czyli u:

Inne tego autora