EMERITOS BANDITOS poznało rywala w play-offach ESEA Open!

30.06.2020 Michał Perkowski

Liga ESEA Open stworzyła drabinkę finałową 34. sezonu. EMERITOS BANDITOS zmierzy się z niemieckim składem Marlian eSports.

Polski skład gwiazd już drugiego lipca rozpocznie swoją przygodę z fazą pucharową ligi ESEA Open. Ich pierwszym przeciwnikiem będzie Marlian eSports, niemiecka drużyna, która uplasowała się ponad 200 miejsc niżej niż EMERITOS BANDITOS. Niemcy zaliczyli bilans 10-6, czyli zaliczyli dwie porażki więcej niż nasi rodacy. Warto jednak zaznaczyć, że dwie z sześciu przegranych oddali walkowerem.

Według informacji pozyskanych przez naszą redakcję Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski nie zagra z Emerytami w fazie pucharowej ESEA Open. Najbardziej doświadczony zawodnik tego składu w tym czasie znajdować się będzie w podróży rowerowej liczącej kilkaset kilometrów. Naturalnie jego miejsce zastąpi Tomasz „phr” Wójcik, który na przestrzeni całego sezonu wielokrotnie zastępował Jarząbkowskiego.

Przypomnijmy, że w fazie pucharowej ESEA Open weźmie udział 256 zespołów, z czego już grono najlepszych 128 awansuje do ESEA Intermediate, top16 otrzyma promocje do ESEA Main, zaś jeden najlepszy zespół przeskoczy aż do ESEA Advanced. Całą drabinkę możecie znaleźć pod tym adresem. Pierwszy mecz Polaków w play-offach odbędzie się 2 lipca o godzinie 20:30. Emerytów jak zawsze będzie można oglądać na kanałach wszystkich graczy, czyli u:

Inne tego autora