Polski zespół gwiazd CS:GO, EMERITOS BANDITOS, już powtórzyło wyczyn z ubiegłego sezonu ESEA Intermediate. Tym razem drużyn ma szansę na awans do play-offów.

36. sezon ESEA Intermediate nie poszedł po myśli EMERITOS BANDITOS. Mimo dobrego początku, polski skład gwiazd zaliczył gigantyczną serię przegranych. Po pierwszych trzech zwycięstwach, zaliczyli serię jedenastu porażek, przerwanych wyłącznie dwoma zwycięstwami. Wtedy rozpoczęła się rozpaczliwa walka o ostatni tryumf, gwarantujący utrzymanie się w lidze.

Tym razem Emeryci mogą już grać na luzie – szóste zwycięstwo zdobyte w przedostatnim meczu zagwarantowało im utrzymanie się w rozgrywkach ESEA Intermediate. Obecnie Piotr „izak” Skowyrski i spółka posiadają bilans sześciu zwycięstw do czterech przegranych, co daje im spore szanse w walce o fazę pucharową ligi oraz potencjalną grę o awans do ESEA Main.

Żeby EMERITOS BANDITOS było pewne awansu do play-offów, muszą wygrać w tym sezonie jeszcze cztery mecze, a trzy zwycięstwa mogą dać im awans, jeśli zachowają dobry bilans rund w poszczególnych pojedynkach. Czy im się uda? Zobaczymy.

Kolejne mecze zaplanowane są na 7 czerwca oraz 8 czerwca.