Nowe sezony ligowe ESEA się rozpoczynają, a co za tym idzie mamy okazję do częstszego śledzenia gier naszych zawodników. Dzisiaj na serwerze zobaczymy Anonymo i EMERITOS BANDITOS.

  • Poland Anonymo – Czech Republic Sinners

37. sezon ESEA Premier rozpoczął się wczoraj, dzisiaj zaś do gry wchodzi pierwszy polski zespół, czyli Anonymo. Skład Snaxa nie zdołał niestety awansować do ESL Pro League podczas ostatniej kampanii, teraz więc pora na poprawę w 37. sezonie. Pierwszym rywalem Polaków będzie Sinners. Nie jest to wymarzony start, bowiem Czesi znajdują się ostatnio w bardzo dobrej formie, czego pokłosiem jest awans na 29. pozycję rankingu HLTV. Ekipa oskara zapewne ma chrapkę na play-offy obecnego sezonu, a kto wie, może nawet celuje w awans do EPL. Tym ważniejsze będzie dzisiejsze spotkanie, bo Sinners to bezpośredni rywal Anonymo do gry w następnej fazie, zdobycie kompletu punktów w tym starciu będzie liczone niejako „za dwa”. Mecz rozpocznie się o 19:00, transmisja na kanale ESL Polska.

  • Poland EMERITOS BANDITOS – Germany Burning Foxes

Dzisiaj na serwerze zobaczymy także inny polski zespół, czyli EMERITOS BANDITOS. Dla składu Izaka jest to drugi mecz w lidze ESEA Intermediate – pierwszy, z Orgless Benelux, udało się wygrać 16:7. W stosunku do meczu z Belgami, w rosterze dojdzie do jednej zmiany – phr przejdzie na stanowisko trenera, do składu zaś wskoczy pashabiceps. Dzisiejszy rywal pochodzi z Niemiec i jest to Burning Foxes. Lisy w 1. kolejce poniosły klęskę na drużynę o wdzięcznej nazwie gugugaga TTBOTD. Teraz zmierzą się z Polakami na mapie de_nuke. Spotkanie zaplanowano na godzinę 21:00, transmisja odbędzie się na kanałach zawodników.