Polski skład gwiazd rozegra dziś trzecie spotkanie w 35. sezonie ESEA Open. Emeryci mają szansę wyciągnąć swój bilans na plus.

Mecze EMERITOS BANDITOS ponownie cieszą się ogromną popularnością. Wczoraj eBanditos wywalczyło sobie pierwszą wygraną wyrównując bilans w 35. sezonie ESEA Open. Po bardzo wyrównanym, ale przegranym meczu z bTitans CS:GO, wczoraj zdeklasowali ekipę King of the Ring oddając im zaledwie jeden punkt.

Dziś ekipa Piotra „izaka” Skowyrskiego zmierzy się z polską formacją XPG Invicta. Organizacja znana jest głównie z działań na polskiej scenie Rainbow Six: Siege, wszak ich dywizja awansowała do fazy pucharowej Polish Masters 2020. Ich obecny skład Counter-Strike'a w ubiegłym sezonie w większości uczestniczył w projekcie ARRMY by Piratesports. Są to młodzi i perspektywiczni gracze, więc na serwerze zobaczymy dziś starcie między skrajnościami – doświadczenie weteranów oraz zapał młodzików.

Warto wspomnieć, że od wczoraj EMERITOS BANDITOS gra z Piotrem „powlie” Orkwiszewskim, który zastępuje Jarosława „pashę” Jarząbkowskiego. Jarek obecnie znajduje się poza domem, co oczywiście uniemożliwia mu grę z resztą drużyny.

Mecz będzie można obejrzeć na kanałach graczy, czyli: