HLTV odsłania kolejną kartę. 19. miejsce w ich rankingu TOP 20 graczy 2021 roku zajął Jonathan „EliGE” Jablonowski związany z Liquid.

Wczoraj HLTV ogłosiło zawodnika, który otworzył zestawienie najlepszych graczy minionego sezonu. W rankingu dotyczącym 2021 roku na 20. pozycji zameldował się Helvijs „broky” Saukants, czyli reprezentant FaZe Clanu. Dziś poznaliśmy kolejną osobę, która znalazła się na podanej liście – jedno miejsce wyżej od broky'ego. Mowa o legendzie Liquid – Jonathanie „EliGE” Jablonowskim.

Nie był to wybitny sezon EliGE'a pod kątem osiągnięć drużynowych. Tylko jedno wydarzenie zakończył bowiem ze swoją ekipą na najwyższym stopniu podium i to przeznaczone tylko dla formacji z regionu NA – cs_summit 8. Trudno natomiast przejść obojętnie wokół jego indywidualnej dyspozycji, która standardowo była wysoka. Rating 2.0 na poziomie 1.14, IMPACT 1.21, czy ADR wynoszący 82.9 robi wrażenie, zatem nic dziwnego, że portal HLTV postanowił go wyróżnić.

Jeżeli chodzi o sytuację EliGE'a, to ten nigdzie się nie wybiera. Zamierza zostać pod banderą Teamu Liquid, w którym trwa przebudowa dywizji. Na pokładzie pojawiły się nowe twarze w postaci Richarda „shox” Papillona oraz Joshuy „oSee” Ohma i teraz czekamy na informację o tym, kto zostanie piątym elementem układanki.