Piąta kolejka zmagań podczas pierwszego sezonu ELEAGUE, której pula opiewa na 1,4 miliona dolarów, to tydzień zmagań takich zespołów jak Natus Vincere, mousesports, Echo Fox czy FlipSid3 Tactics.

Przed nami kolejny tydzień zmagań za oceanem, w Atlancie zawodnicy czterech kolejnych drużyn staną do walki o awans do fazy play-off ELEAGUE. Poznajcie drużyny, które już dziś rozpoczną walkę w grupie E. 

DRUŻYNY

  • CIS Natus Vincere – obecnie druga najlepsza drużyna na świecie, patrząc na ranking przygotowany przez portal HLTV.org; ukraińska formacja niejednokrotnie udowadniała, że ich gra jest na najwyższym poziomie i stawali oni na najwyższych stopniach podium podczas wielu turniejów.

Ukraine Daniil „Zeus” Teslenko
Russian Federation Denis „seized” Kostin
Slovakia Ladislav „GuardiaN” Kovács
Ukraine Ioann „Edward” Sukhariev
Russian Federation  Egor „flamie” Vasilyev
Ukraine Sergey „starix” Ischuk – trener

  • Germany mousesports – zawodnicy niemieckiej organizacji coraz bardziej wkraczają na najwyższy poziom Counter-Strike'a, co udowadniają swoją znakomitą grą; reprezentanci mousesports zdołali ostatnio zakwalifikować się na ESL One Cologne 2016, gdzie w kwalifikacjach nie przegrali żadnego spotkania (między innymi pokonali G2 Esports z wynikiem 16:1).

Bosnia and Herzegovina Nikola „NiKo” Kovač
Netherlands Chris „chrisJ” de Jong
Germany Johannes „nex” Maget
Germany Timo „Spiidi” Richter
Germany Denis „denis” Howell

  • Ukraine FlipSid3 Tactics – jako zespół, nie udało im się osiągnąć jakichś wielkich sukcesów, ale formacja wystąpiła między innymi na MLG Columbus 2016 (13-16 miejsce), a teraz zakwalifikowała się na ESL One Cologne 2016. Wczoraj do drużyny dołączył Fin wayLander, czy pomoże on swoim nowym kolegom osiągnąć dobre wyniki w nadchodzących wydarzeniach?

Ukraine Andrey „B1ad3” Gorodenskiy
Ukraine Yegor „markeloff” Markelov
Russian Federation Georgi „WorldEdit” Yaskin
Ukraine Aleksandr „Shara” Gordeev
Finland Jan „wayLander” Rahkonen

  • United States Echo Fox – zespół, który dopiero rozpoczyna swoją przygodę w tym składzie, chodź każdy z zawodników indywidualnie zdołał już trochę osiągnąć; już dziś przekonamy się o tym, czy w tym składzie Amerykanom uda się zaskoczyć podczas ELEAGUE, bo jak wiemy, nie są oni typowani na faworytów.

United States Sean „[email protected]” Gares
United States Ronnie „ryx” Bylicki
United States Daniel „roca” Gustaferri
United States Shahzeb „ShahZaM” Khan
United States Ryan „freakazoid” Abadir

FAZA GRUPOWA

Już dziś drużyny rozegrają swoje pierwsze spotkania, każde w formacie best-of-two, za każdą wygraną mapę zespół otrzymuje jeden punkt. Po zakończeniu meczów „każdy z każdym” przyjdzie czas, na grupowe play-offy, czyli półfinały i finał, który wyłoni zwycięzcę całej grupy. Przypominamy, że do fazy pucharowej awansuje zespół, który wygra w finale, a przegrany tego spotkania będzie musiał zmagać się w „drabince ostatniej szansy”, z której dwa zespoły awansują do play-offów.

Wtorek, 21 czerwca: 

  • 18:00 –  CIS Natus Vincere vs United States Echo Fox
  • 20:20 – Germany mousesports vs Ukraine FlipSid3 Tactics
  • 22:40 – CIS Natus Vincere vs Germany mousesports

Środa, 22 czerwca:

  • 18:00 – United States Echo Fox vs Germany mousesports
  • 20:20 – Ukraine FlipSid3 Tactics vs CIS Natus Vincere
  • 22:40 – United States Echo Fox vs Ukraine FlipSid3 Tactics