Ponownie mamy okazję zobaczyć zawodników Virtus.pro w akcji! W ramach ELEAGUE Season 1 zmierzą się z zawodnikami compLexity na mapie de_overpass.

Poland Virtus.pro 16:7 United States compLexity

  • de_overpass

Pierwszy mecz Virtus.pro w grupie F rozpoczynamy wygraną rundą pistoletową przez Polaków. Przeciwnicy w tej sytuacji postanowili postawić na force buy. W praktyce ta decyzja nie sprawdziła się, a na koncie Virtusów wylądował kolejny punkt. Zawodnicy compLexity starali się walczyć, lecz siła Virtus.pro była zbyt wielka. Rundy uciekały im przed oczami. Rywale nie wiedzieli jak poradzić sobie w tej sytuacji. Świetną formą podczas pierwszej połowy popisał się gracz Janusz „Snax” Pogorzelski, który po kilku starciach zdobył siedem zabójstw na tylko jedną śmierć. Jednostronna walka trwała do końca. Podczas tej części spotkania compLexity udało się zdobyć zaledwie jeden punkt w jedenastej rundzie (10-1). Virtus.pro całkowicie zdominowało swoich przeciwników i doprowadziło do wyniku 14-1.

W drugiej połowie Virtus.pro oddało rundę pistoletową graczom compLexity. Nie poprawiło to jednak ich złej sytuacji. Polacy mieli w zapasie o wiele więcej punktów i po zmianie stron mogli pozwolić sobie drobne błędy (15-5). Mimo próby odegrania się na Naszych zawodnikach, rywalom nie udało się wygrać walki o comeback. Pierwszy mecz kończy się wynikiem 16-7.