envy

EnVyUs France

0

Nuke

FaZe Clan rozpoczęło mapę przeciwnika po stronie broniącej i pokazało skuteczne odbicie w pistoletówce. Antyterroryści niespodziewanie nadziali się jednak na udanego force'a. Moment później byliśmy świadkami kolejnej wymiany jeden za jeden. Po niej europejski skład wreszcie zdobył dwie rundy z rzędu i wyszedł na prowadzenie 4:2. Nie bez problemów, ale wykorzystał również przewagę ekonomiczną, dzięki czemu powiększył swoją przewagę. Francuzi ustabilizowali finanse i wkroczyli na właściwą ścieżkę, która zaprowadziła ich do remisu 5:5. Wtedy zostali przełamani, ale po chwili odpowiedzieli świetnym atakiem, co popsuło pieniądze oponenta. Pomimo tego, mecz pozostał wyrównany i wszystko musiało rozstrzygnąć się w piętnastej rundzie. Ta poszła po myśli FaZe i na swoją stronę atakującą przechodzili oni wygrywając 8:7.

Druga pistoletówka to skuteczny atak składu Finna 'karrigan' Andersena. Poradził on sobie także w potyczkach z lepszym wyposażeniem. Pierwszy full nie zmienił przebiegu spotkania i faworyt coraz bardziej zbliżał się do końcowego sukcesu. Okres świetnej gry ofensywnej zapewnił mu osiem punktów mapowych. Wtedy pojawiły się problemy terrorystów. Ostatecznie droga EnVyUs do comebacku była długa i została przerwana. FaZe Clan sięgnęło po pick rywala wynikiem 16:12.

Overpass

EnVyUs wygrało pistoletówkę po stronie atakującej, lecz później powtórzył się scenariusz z Nuke'a, czyli skuteczny force buy oponenta. FaZe Clan nie popełniło tego samego błędu i wyszło na prowadzenie 3:1. Pierwszy full to kontynuacja dobrej passy antyterrorystów. Na tym nie poprzestali i zdecydowanie przejęli inicjatywę na tej mapie. Wszystko szło po ich myśli i dość szybko zapewnili sobie zwycięstwo tej połowy Overpassa, gdyż przy stanie 8:1. Dominacja została przerwana moment później, kiedy na tablicy wyników widniało 9:1. Francuzi nie ponowili jednak swojego sukcesu. Europejski zespół wrócił na właściwe tory i dociągnął dobrą passę do końca pierwszej części. Tym samym na drugą przechodził znacznie prowadząc 13:2.

Druga pistoletówka przybliżyła FaZe Clan do końcowego tryumfu. Po chwili na ich koncie pojawiło się aż trzynaście punktów meczowych. Nie kazali długo czekać na zakończenie i wygrali spotkanie 16:3.

Podsumowanie

FaZe Clan się nie zatrzymuje i przechodzi do następnego etapu ELEAGUE Premier. Europejski zespół bez większych problemów pokonał EnVyUs wynikiem 2:0 i jest o krok od kolejnego finału dużego turnieju. Dla Francuzów wynik może być rozczarowujący, choć biorąc pod uwagę całe rozgrywki, to pozostawili po sobie pozytywne wrażenie.