ELEAGUE Atlanta 2017 był prawdopodobnie jednym z najlepiej zorganizowanych turniejów pod względem technicznym. Czy kolejny Major znów odbędzie się na Nowym Kontynencie?

Osoby oglądające Majora w Atlancie na pewno pamiętają jak świetnie był zorganizowany. Nie było miejsca na żadne opóźnienia, wszystko szło zgodnie z planem, a nawet niektóre spotkania rozpoczynały się wcześniej niż powinny aby zachować ciągłość transmisji. Było widać doświadczenie całej ekipy przy organizacji relacji na żywo.

Być może właśnie dlatego ELEAGUE zostanie po raz kolejny wyróżniony możliwością zorganizowania najważniejszego turnieju na scenie CS:GO. Na swoim twitterze oznajmili, że wybiorą osoby oglądające transmisję ELEAGUE Premier 2017 i nagrodzą je… wycieczką na kolejnego Majora. Opłacą całą podróż, zakwaterowanie oraz bilet VIP. Czy to oznacza, że ELEAGUE zorganizuje kolejny turniej rangi Major?

Być może. Będzie jednak musiało wziąć pod uwagę wskazówki, które dawali im gracze po pierwszej edycji. Wielu z nich skarżyło się, że nie czują żeby to był najważniejszy turniej półrocza. Widownia była niewielka, pula nagród przeciętna, a całe zaplecze już widzieli na poprzednim turnieju od ELEAGUE. Jeżeli to właśnie oni mieliby szansę stworzyć ponownie takie wydarzenie, musieliby wziąć sobie do serca te rady.