Pojedynek pomiędzy Immortals i mousesports jest pierwszym meczem grupy B turnieju ELEAGUE Premier 2017. Jeszcze dziś dowiemy się kto wystąpi w fazie pucharowej.

Przebieg spotkania

Brazylijczycy w swoim stylu rozpoczęli mecz od agresywnej gry. Wygrali pistoletówkę, a podczas force'a przeciwników zaszli ich od pleców, całkowicie ich dewastując. Jednak tylko gdy mousesports było w stanie zakupić pełny ekwipunek przeprowadzili szaleńczo skuteczny atak, podczas którego nie ponieśli żadnych strat. Sukces powtórzyli w kolejnej rundzie, gdzie podeszli dropa. Zdominowali tę pozycję i była ona kluczem do zdobycia bombsite'u B. Prowadzenie zespołowi zapewnił oskar, który sam, w pojedynkę wyeliminował czterech graczy. Immortals nie pozwoliło Myszom się rozpędzić. Brazylijczycy nadgonili niewielkie straty na wynik 5:5. Ekipa ropza potknęła się i ich dobra passa została przerwana. Powrócili do niej dopiero pod koniec pierwszej połowy i ostatecznie zamknęli ją wynikiem 8:7.

Drugą pistoletówkę znów wygrali Brazylijczycy. Mousesports nie dało rady stawić czoło przeciwnikom podczas force'a, przez co przewaga Immortals mocno wzrosła. Ekipa oskara poległa również podczas pierwszego fulla. To spotkanie zaczęło wymykać się spod kontroli europejskiej drużynie. Mimo osłabienia Immortals, które grało ze zmiennikiem, myszy po stronie antyterrorystów wydawały się ospałe. Brazylijczycy bez skrupułów skutecznie atakowali runda za rundą. Zamknęli to spotkanie wynikiem 16:8.

Podsumowanie

Mousesports świetnie rozpoczęło ten mecz. Na początku to oni rozdawali karty. Pierwsza połowa okazała się bardzo zacięta, a obydwie drużyny walczyły punkt za punkt. Po zmianie stron myszy przestały istnieć. Ich gra po stronie antyterrorystów pozostawiała wiele do życzenia. Jako obrońcy bombsite'ów zdobyli wyłącznie jeden punkt.