Formacja Filipa „NEO” Kubskiego wkroczyła do akcji podczas Kinguin Legends i zapisała na swoje konto pierwsze zwycięstwo. Triumfowała nad paczką Emila „HeatoN” Christensena, dla której to już trzecia porażka z rzędu.

  • Sweden Team NEO 16:14 Sweden Team HeatoN

Filip „NEO” Kubski poszedł nieco inną drogą, niż Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski, bowiem postawił na międzynarodowy skład na czas trwania Kinguin Legends. Do współpracy zaprosił m.in. Olofa „olofmeister” Kajbjera, który w pierwszym pojedynku z Teamem HeatoNa pokazał się z niesamowitej strony. Był niezwykle skuteczny przede wszystkim w ofensywie, w której razem z resztą drużyny sięgnął po rezultat 11:4. Później natomiast Team NEO napotkał niespodziewane problemy po CT. Gdy jednak nadeszły decydujące rundy, Filip i spółka wzięli się w garść. Postawili kropkę nad „i” wygrywając 16:14.

Olof przez 30 rund rywalizacji dobił do 30. fragów, do których zbliżył się także Kubski osiągając 27 eliminacji. Pod kątem indywidualnym należy też wyróżnić zawodnika z formacji, która przegrała. Mowa o Dennisie „dennis” Edmanie, czyli osobie, która w przeszłości posmakowała podnoszenia prestiżowych pucharów w barwach fnatic z olofmeisterem. Dziś dennis tak samo, jak Kajbjer zakończył rozgrywki mając 30 trafień.

Polacy do gry w ramach Kinguin Legends wrócą dopiero jutro. Poniżej przedstawiamy szczegóły.

  • 12:00 Poland Team pashaBiceps vs. Poland Team Maikelele
  • 13:15 Poland Team pashaBiceps vs. Ukraine Team Edward
  • 14:30 Sweden Team NEO vs. Ukraine Team Edward
  • 17:00 Sweden Team NEO vs. European Union Team kennyS