Nowy zespół Damiana „daps” Steele'a czeka pierwszy poważniejszy sprawdzian. Orgless weźmie udział w amerykańskiej odsłonie ESL Challenger League S40.

Damian „daps” Steele w czerwcu minionego roku rozstał się z NRG, w którym pełnił rolę zawodnika dywizji Valoranta. Jego następnym krokiem była praca jako trener w zespole CS-a grającym pod banderą Evil Geniuses. Przygoda na wspomnianym stanowisku nie przyniosła mu żadnych sukcesów i na koniec sezonu się zakończyła. Steele będąc wolnym agentem postanowił stworzyć swoją paczkę, w którą zaangażował młodych, mających potencjał na rozwinięcie skrzydeł graczy.

Drużyna na czas rozmów z organizacjami została nazwana Orgless. Niebawem przystąpi do pierwszych poważniejszych rozgrywek, gdyż na liście uczestników ESL Challenger League S40 NA zwolniło się miejsce, które organizatorzy zdecydowali wypełnić zapraszając formację dapsa.

Orgless wylądowało w grupie A, w której będzie rywalizowało z między innymi paiN Gaming oraz Triumph. W całych zmaganiach pojawi się też mocno rozpoznawalne MIBR.