To był szybki i przyjemny mecz dla POLAND. Zespół, który zasila m.in. Paweł „byali” Bieliński i Karol „rallen” Rodowicz pokonał Good Game 2:0 i awansował do zamkniętych kwalifikacji DH Masters Winter!

  • Macedonia, The Former Yugoslav Republic of Good Game 0:2 Poland POLAND

Pojedynek rozpoczął się na Nuke'u wybranym przez przeciwnika Polaków. Good Game kompletnie jednak nie odnalazło się na swojej mapie. Nasi rodacy dosłownie przejechali się po enemy, najpierw osiągając rezultat 10:5 w obronie, a następnie domykając starcie udanymi atakami – 16:5.

Po krótkiej przerwie obie formacje wróciły na serwer, aby zmierzyć się na Trainie. Przebieg spotkania był taki sam. Ponownie to POLAND dominowało, ale tym razem większość rund, bo jedenaście zdobyło w ofensywie. Chwilę później dołożyło do tego pięć punktów uzyskanych w CT i mogło cieszyć się z awansu na zamknięte eliminacje do DreamHacka Masters Winter.

DH Masters Winter – Closed Qualifier EU wystąpi łącznie osiem drużyn, które zawalczą o dwa sloty na głównym wydarzeniu. Na liście uczestników decydującego etapu kwalifikacji póki co znaleźli się między innymi reprezentanci NemigiGambit Heretics. Zmagania wystartują już jutro o 18:00. Jak na razie nie wiadomo, kto będzie w nich pierwszym rywalem Pawła „innocent” Mocka i spółki.