Ioann „Edward” Sukhariev za pomocą Twittera ogłosił, że szuka zespołu. Ukrainiec chciałby wrócić do rywalizacji w CS:GO na najwyższym poziomie.

32-latek od września 2020 pozostaje bez drużyny. To właśnie w tym miesiącu selectah! – zespół założony przez samego Edwarda został rozwiązany. Drużyna istniała więc jedynie przez niecałe dwa miesiące – od 24 lipca. Skład selectah wyglądał obiecująco – w ostatnich kwalifikacjach do DreamHack Open Fall obok Ukraińca na serwerze pojawili się tacy gracze jak oskar i disco doplan. Niemniej jednak projekt okazał się nietrafiony.

Tym razem Edward publicznie ogłosił, że szuka drużyny. 32-latek jest otwarty na oferty, nie ogranicza się tylko do regionu CIS jak dotychczas, ale zamierza rozważyć każdą propozycję z całego świata. Można powiedzieć, że Ukrainiec znajduje się na peryferiach CS:GO od maja 2019, kiedy to opuścił Natus Vincere. Poza epizodem w Winstrike, który zakończył się w sierpniu 2019, Edward był niemalże nieaktywny. W ciągu sześciu ostatnich miesięcy ma zaledwie 28 rozegranych map zarejestrowanych w statystykach HLTV. Mimo to Ukrainiec na pewno wniósłby sporo doświadczenia do potencjalnej nowej drużyny.