Virtus.pro rozpocznie dziś walkę w drugiej kolejce ligi ECS Season 7. Ich pierwszym rywalem będzie North – czy tym razem Polacy przejdą do półfinału?

Virtusi w pierwszym tygodniu ligi ECS Season 7 zaskoczyli niejednego widza. Po występach Snaxa i spółki w ESEA MDL większość osób spodziewała się druzgocącej porażki z FaZe Clanem. Jednak europejska formacja musiała się nieźle namęczyć żeby pokonać naszych rodaków i można śmiało przyznać, że gdyby nie fenomenalna forma NiKo to nie zobaczylibyśmy jego składu w półfinale. To napawa nadzieją na udane przyszłe występy.

Dziś rywalem Virtus.pro będzie ekipa North. Duńczycy po fatalnym występie na europejskim Minorze wygrali niewielkie rozgrywki zatytułowane GG.BET ICE Challenge. Skład sponsorowany przez FC Copenhagen również wystąpił w poprzedniej kolejce ECS i poległ w pierwszym meczu na AVANGAR. Nie umniejszając kazachskiej ekipie można zaryzykować stwierdzenie, że North będzie dla naszych łatwiejszym przeciwnikiem.

Polacy na serwerze pojawią się już o godzinie 17:00. Pojedynek z North będzie można oglądać na kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego, a cały dokładny harmonogram znajdziecie pod tym adresem.