Filip „TUDSON” Tudev i kontynuują przygodę z ligą ECS, a dziś zmierzą się z Ninjas in Pyjamas o awans na finały LAN-owe. Czy eksperymentalny skład Polaka zdoła pokonać NiP?

W drugim półfinale trzeciej kolejki ECS spotkali się reprezentanci Ninjas in Pyjamas oraz BIG. Mimo że ich pojedynek rozciągnął się na trzy mapy, to meczu nie można nazwać wyrównanym. Na każdej lokacji jedna z drużyn dominowała swoich przeciwników i na żadnej z lokacji nie zobaczyliśmy więcej niż 25 rund. Na decydującym Nuke'u niemiecki skład okazał się całkowicie bezradny i zdobył zaledwie trzy punkty.

Dziś Szwedzi staną w szranki z eksperymentalnym składem Filipa „TUDSONA” Tudeva, którego już można nazwać największym zaskoczeniem tego sezonu. M1X najpierw okazał się objawieniem turnieju kwalifikacyjnego, a teraz w trzeciej kolejce, pokonał na swojej drodze mousesports oraz Tricked. Jednak z Nindże mogą okazać się przeciwnikiem nie do przejścia. Patrik „f0rest” Lindberg i spółka w ostatnim czasie uporządkowali swoją grę i od rozstania z Christopherem „GeT_RiGhTem” Alesundem notują zadowalające wyniki o czym świadczy chociażby wygrana na Vitality.

Jednak skoro M1Xowi udało się zaskoczyć Myszy oraz Tricked, to z pewnością powalczą również z Ninjas in Pyjamas. Oto jak prezentuje się drabinka trzeciego tygodnia:

Za realizację polskiej transmisji odpowiada agencja gamingowa Fantasyexpo. Wybrane spotkania z polskim komentarzem transmitowane są na kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego na platformie twitch.tv. Najważniejsze informacje o lidze możecie znaleźć pod tym adresem.