W grupie B kolejną walkę stoczą zawodnicy Fnatic oraz Cloud9. Czym zaskoczą Nas zespoły i która z nich okaże się lepsza w tym spotkaniu?

• de_dust2

Szwedzi rozpoczęli starcie po stronie antyterrorystów i wygrali pierwszą pistoletówkę. Cloud9 zmuszone do gry „eco round” nie udało się odzyskać straconego punktu pozwalając Fnatic na wyjście na prowadzenie (2-0). Zwycięstwo amerykański skład zdobył w trzeciej rundzie. Do siódmego starcia to Fnatic dominowało w tym spotkaniu, jednak po tym to Cloud9 pomału zaczęło powracać do gry (5-4). Rywalizacja trwała do końca pierwszej połowy. Fnatic świetnie dobrało taktyki defensywnie do swoich przeciwników. Ta część kończy się wynikiem 11-4 dla składu ze Szwecji.

Cloud9 zgarnęło dla siebie pistoletówkę podczas drugiej połowy, jednak mimo przewagi pieniężnej w kolejnych rundach nie udało im się odrobić strat. Fnatic za każdym razem okazywało się być zbyt silne. Przewaga robiła się coraz większa. Amerykańscy zawodnicy mieli coraz mniej czasu, lecz dawali z siebie wszystko (14-10). Fnatic mogło poczuć się zagrożone nagłą mobilizacją Cloud9. Wiedzieli, że są blisko zwycięstwa, jednakże jako terroryści nie czuli się dostatecznie dobrze w grze ofensywnej. Mimo to, udało im się dotrzeć do końca. Fnatic wygrywa mecz rezultatem 16-13.