Dziś czeka nas prawdziwy hit w ramach pierwszego półfinału inauguracyjnej kolejki ECS – nowe-stare Fnatic podejmie walkę z AVANGAR.

Wczoraj swój debiut w ósmym sezonie ligi ECS zaliczyła ekipa Virtus.pro, która niestety, po bardzo zaciętej walce, uległa kazachskiemu AVANGAR. Po pierwszej mapie wiele wskazywało na to, że Polacy po raz drugi, włączając w to poprzedni sezon, zdołają przebrnąć przez ćwierćfinały, lecz wicemistrzowie Majora okazali się zbyt mocni.

Mimo braku naszych rodaków wśród uczestników dalszych faz, z pewnością nie możemy narzekać na nudę. Dziś rozegrany zostanie hit pierwszej kolejki i być może jej przedwczesny finał. Wcześniej wspomniane AVANGAR podejmie walkę z nowym-starym Fnatic, które wczoraj ogłosiło ponownie przyjęcie Robina „flusha” Rönnquista i Maikila „Goldena” Selima. Wczoraj Szwedzi dość gładko poradzili sobie z francuską ekipą Heretics, która już od dłuższego czasu próbuje przebić się do światowej czołówki.

Harmonogram na dziś:

  • 20:00 – Kazakhstan AVANGAR vs Sweden fnatic

Spotkanie będzie można obejrzeć na kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego na platformie twitch.tv. Komentatorami dzisiejszego meczu będą Radosław „mad1” Florkowski oraz Kamil „Dziukens” Dziuk.