Przed nami kolejna dawka emocji ze świata Counter Strike'a. Już dziś jeden z naszych rodaków kontynuuje zmagania w ESL Pro League, a drugi rozpocznie swoją przygodę z szóstym sezonem LOOT.BET.

Pierwsze do walki przystąpi SMASH, które chwilę przed 15:00 rozpocznie potyczkę z Gambit Youngsters. Zespół Polaka trafił na bardzo ciężkiego rywala, co mogą potwierdzić tylko statystyki. Rosjanie na przestrzeni ostatnich trzech miesięcy wygrali 71.9% swoich oficjalnych spotkań. Wynik ten jest naprawdę niesamowity, a warto zaznaczyć, że pojedynkowali się z między innymi GODSENT, MAD Lions czy BIG. Wysoce prawdopodobne zatem, że NEEX i spółka podzielą los x-kom AGO.

Trzy godziny później na serwerze zobaczymy mantuu i jego OG. Ekipie Polaka przyjdzie się mierzyć z najlepszą obecnie drużyną na świecie – Natus Vincere. Formacja s1mpla miała lekkie problemy na początku tego sezonu ESL Pro League, lecz ostatecznie i tak wygrała swoją grupę. Wczoraj widzieliśmy ich fenomenalną postawę w pojedynku z Astralis, który zwyciężyli mimo porażki na pierwszej mapie. OG natomiast po bardzo wyrównanym starciu musiało uznać wyższość mousesports.

Harmonogram dzisiejszego dnia:

  • 14:55 European Union SMASH vs Russian Federation Gambit Youngsters
  • 18:00 European Union OG vs Russian Federation Natus Vincere