Dziś drużyna Jarosława „pashy” Jarząbkowskiego rozpocznie ligowe zmagania w LOOT.BET Season 3, a ich pierwszym przeciwnikiem będzie LDLC.

Ekipa youngsters dzięki wygranej w zamkniętych kwalifikacjach zapewniła sobie udział w lidze LOOT.BET Season 3, która będzie umilać przerwę wakacyjną zawodników z najwyższego szczebla. Startując dziś, aż do 22 sierpnia będziemy mogli oglądać zmagania szesnastu ekip, w tym aż czterech polskich – youngsters, Izako Boars, Illuminar Gaming oraz Adwokacik.

LDLC to nowy dom Vincenta „Happy” Schopenhauera. Drużyna istnieje od kwietnia, lecz od tamtego czasu nie osiągnęła zbyt wiele. Ostatnio polegli nawet w relegacjach ESEA MDL Premier Division, przez co będą musieli występować w niższej lidze – ESEA Advanced. Jedynym sukcesem, o którym mogą mówić reprezentanci LDLC to zdobycie tytułu ESL Mistrzów Francji, dzięki którym wzbogacili się o około $9.000.

Mimo wszystko dla Polaków będzie to ciężki przeciwnik. youngsters mimo przebrnięcia przez kwalifikacje to sklejka kilku talentów indywidualnych, która na co dzień ze sobą nie ćwiczy. Mimo wszystko z pewnością możemy liczyć na ciekawe widowisko.

Mecz rozpocznie się o godzinie 12:55 i będzie je można obejrzeć pod tym adresem.