Dziś rozpocznie się pierwsza kolejka jesiennej edycji ESL Mistrzostw Polski 2021. Dziś w grze zobaczymy m.in. Honoris oraz Wisłę All in! Games Kraków.

Sezon jesienny w rodzimej scenie można uznać za rozpoczęty. Dziś wieczorem zobaczymy pierwsze mecze w ramach ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021, w których gra toczyć się będzie o 100.000 złotych oraz miejsce w dwóch międzynarodowych turniejach, w tym w fazie play-in IEM Katowice 2022.

Pierwszą kolejkę rozpoczniemy od starcia Wisły All in! Games Kraków oraz miksu Dolej Miodu. Nowa sklejka, w której skład wchodzą KEi, killkapi, DGL, nawrot oraz ponczek. Ten ostatni jeszcze do niedawna grał w koszulce z Białą Gwiazdą, więc może dać kilka wskazówek swoim kolegom z nowej drużyny. Z pewnością dla Wisły może być to niewygodny przeciwnika, a format podwójnego best-of-one faworyzuje zaskoczenia. Dolej Miodu pokazało co potrafi w kwalifikacjach do IEM Fall, gdzie otarli się awans.

Później na serwerze pojawią się zawodnicy HONORIS oraz M1 Eden. Ekipa TaZa świetnie rozpoczęła sezon od zwycięstwa w pierwszych otwartych kwalifikacjach do V4, lecz ostatnie wyniki na arenie międzynarodowej nie zachwycają. Ponadto wczoraj nie poradzili sobie ze sklejką Freestyle w zamkniętych kwalifikacjach do V4, przez co później odpadli z rozgrywek. Mimo wszystko nowy skład M1 nie powinien być dla nich gigantycznym wyzwaniem.

Harmonogram dzisiejszych meczów:

  • 18:00 – Poland Wisła All in! vs Poland Dolej Miodu
  • 20:00 – Poland HONORIS vs Poland M1 Eden

Mecze można oglądać na kanale ESL Polska.