Dziś wieczorem znów będziemy mogli podziwiać grę nowego składu Virtus.pro. Natomiast później ich młodsi stażem koledzy rozegrają swoje pierwsze spotkanie w ESL Pro League.

Wczoraj mogliśmy podziwiać udany debiut zmienionego składu Virtusów. Michał „MICHU” Müller pomógł swojej nowej tymczasowej drużynie pokonać białoruską drużynę Nemiga, wysokim wynikiem 16:6. Były zawodnik Kinguin uplasował się na trzecim miejscu w tabeli, posiadając ex aequo 19 ustrzelonych przeciwników wraz z byalim. Dziś o godzinie 18:00 zmierzą się ze szwedzkim Red Reserve. W historii mierzyli się ze sobą wyłącznie raz i wtedy Polacy okazali się gorsi.

W międzyczasie rozpocznie się siódmy sezon ESL Pro League. Najlepsze drużyny świata, aż do końca kwietnia, będą walczyć o finały LANowe. Wśród nich znajduje się AGO Esports, które dziś rozegra swój pierwszy mecz w tej lidze. Przeciwnik nie należy do najbardziej wymagających, ponieważ Polacy staną w szranki z LDLC.com. Europejski skład korzystając z roszad na scenie wymieniło jednego gracza. Od składu odsunięto Kevina „Ex6TenZ” Droolansa i zastąpiono go dziewiętnastoletnim Loganem LOGAN Corti.

Harmonogram:

  • 18:00 – Poland Virtus.pro vs. Sweden Red Reserve
  • 21:30 – Poland AGO Esports vs. European Union LDLC.com
  • 22:35 – Poland AGO Esports vs. European Union LDLC.com

Obydwa mecze będzie można obejrzeć na tym kanale.