Skład uwielbianych przez społeczność CS-owych emerytów – EMERITOS BANDITOS zagra dziś pierwszy mecz w ESEA Intermediate.

Piotr „izak” Skowyrski i spółka wracają do drużynowej gry w Counter-Strike'a. EMERITOS BANDITOS w ubiegłym sezonie ESEA Open po raz trzeci pojawili się w fazie pucharowej ligi i pomimo mniejszej ilości treningów drużynowych względem poprzednich edycji rozgrywek, nareszcie odnieśli sukces awansując do wyższego szczebla rywalizacji – ESEA Intermediate. Jest to poziom znajdujący się bezpośrednio na ESEA Open, gdzie mogliśmy oglądać EB w minionym roku.

Pierwszym przeciwnikiem EMERITOS BANDITOS będzie ekipa AustrianForce. Zespół ten jest już dobrze zaznajomiony z rozgrywkami Intermediate, wszak wywalczyli sobie awans w 34. sezonie ESEA Open. Jednak Austriacy nie poradzili sobie zbyt dobrze na wyższym szczeblu ligowym, wszak poprzednią edycję ligi zakończyli bilansem 7-9.

Dzisiejszy pojedynek EMERITOS BANDITOS rozegra na Mirage'u, czyli mapie, na której przeciwnicy fatalnie radzili sobie w poprzednim sezonie. AustrianForce występowało na niej czterokrotnie i tylko raz odnieśli zwycięstwo. Z kolei Emeryci nieraz udowadniali, że mają dobrze ograną tę lokację. Tylko w 35. edycji ESEA Open pokazali się na niej pięciokrotnie i aż cztery razy odnieśli zwycięstwo.

Dzisiejszy mecz wystartuje o godzinie 20:00 i jak zwykle będzie go można oglądać na kanałach graczy.