zamknij stream Stream

Dziś debiut EMERITOS BANDITOS w 34. sezonie ESEA Open

28.04.2020 Michał Perkowski
Adela Sznajder | DreamHack

Polski skład gwiazd rozegra dziś pierwsze spotkanie w lidze ESEA Open. EMERITOS BANDITOS zmierzy się z brytyjskim UnionCollective.

Emeryci wracają dziś do gry w Counter-Strike'a. EMERITOS BANDITOS kontynuuje przygodę z ligą ESEA Open, stawiając sobie ten sam cel co ostatnio – awans do fazy pucharowej. Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski i spółka po wypracowaniu sobie bilansu 10 wygranych i 6 przegranych, załapali się do grona 128 najlepszych drużyn. Niestety w fazie pucharowej trafili na bardzo wymagającego przeciwnika, przez co nie załapali się na awans do wyższej ligi.

Dziś eBanditos rozpocznie zmagania w kolejnym sezonie. Niestety wspomniany wcześniej Jarząbkowski nie będzie w stanie wystąpić w pierwszych meczach, a zastąpi go inny były gracz Virtus.pro – Tomasz „phr” Wójcik. EMERITOS BANDITOS pierwszy mecz rozegra o godzinie 20:00, a ich przeciwnikami będzie UnionCollective. Brytyjska drużyna debiutuje w rozgrywkach ESEA i wcześniej nie występowała w żadnej z lig.

Emerytów jak zawsze będzie można oglądać na kanałach wszystkich graczy, czyli u:

Inne tego autora