To dobry dzień dla fanów polskiego Counter-Strike'a, wszak Izako Boars zakwalifikowało się do fazy pucharowej drugiej edycji turnieju Nine to Five.

Pojedynek TOAO i spółki rozpoczął się od wyboru Polaków, jakim był Train. Na pociągach poradzili sobie wyśmienicie, przeważając wynikiem 16:7. Na szczególne pochwały zasługuje tutaj postawa Dzików po stronie anty-terrorystów, na której udało im się zgarnąć aż trzynaście rund. Trudniejszym zadaniem był wybrany przez Niemców Overpass, na którym Krimbo i spółka stawiali niemały opór. Pojedynek zakończył się finalnie wynikiem 16:14 na korzyść ekipy siuhego, który wykręcił najlepsze statystyki na serwerze podczas całej serii.

Obecnie o miejsce w play-offach walczy także AVEZ Esport, które posiada na tę chwilę wynik 2-1. Ośmiornice podejmują europejski miks Tikitakan, który jest jak najbardziej do ogrania, jeżeli podopieczni bogdana pokażą się ze swojej najlepszej strony. Niestety walkę o fazę pucharową przegrało za to Illuminar Gaming, które wczoraj pożegnało się z turniejem, uznając wyższość rosyjskiego składu SG.pro.

Transmisja z trwającego meczu AVEZ dostępna jest na ich kanale w serwisie Twitch.tv, który znajdziecie pod tym linkiem.