Tak się wykorzystuje dziką kartę! Wisła All in! Games Kraków wygrywa Nine to Five 5 po pokonaniu MAD Lions w Wielkim Finale!

  • Poland Wisła All in! Games Kraków 2:1 Denmark MAD Lions

Najpierw oba zespoły zmierzyły się ze sobą na Nuke'u, którego wybrali Duńczycy. Podopieczni Luisa „peacemaker” Tadeu bardzo dobrze odnaleźli się w ofensywie, dzięki czemu przed zmianą stron wypracowali sobie rezultat 9:6. Gdy rozpoczęli rywalizację w defensywie, wyglądali jeszcze lepiej. Zdominowali polską formację nie oddając jej nawet jednego punktu – 16:6.

Na szczęście szybka przegrana mapa, szybko wyleciała z głów reprezentantów Wisły Kraków. Podczas potyczki na Mirage'u prezentowali się o niebo lepiej, czego efektem było prowadzenie 8:7 po pierwszej połowie, a następnie triumf 16:9, do którego doprowadzili sprawnie broniąc BS-ów.

Drużyny musiały zatem pojedynkować się jeszcze na Overpassie, żeby wyłonić mistrza zawodów. Podczas decydującego spotkania przez długi czas to MAD Lions kontrolowało przebieg zmagań. Krok po kroku szło po swoje, aż dotarło do momentu, w którym tablica wyników wskazywała 15:10 i było o krok od osiągnięcia sukcesu. Wtedy obudziła się Biała Gwiazda i po chwili zamiast zakończenia widowiska mieliśmy dogrywki, po których jednak z mistrzostwa cieszyli się nasi rodacy – 25:22!