Najczęściej pojawiające się na naszych ekranach drużyny z Polski, czyli AGO Esports oraz x-kom team ponownie wystąpią w rozgrywkach internetowych walcząc o kolejne punkty.

Jastrzębie rozpoczną dzisiejsze zmagania od rozegrania półfinału w ramach LOOT.BET HotShot Series Season 1. Jednak póki co nie znają swojego przeciwnika. Mogą trafić na forZe lub NoChance, w zależności od tego, kto wygra rozgrywany wcześniej ćwierćfinałowy pojedynek.

Następnie powalczą o bardzo ważne punkty w United Masters League. AGO wciąż utrzymuje się lekko nad dolną granicą zapewniającą im występ w fazie pucharowej. Mimo to wciąż istnieje szansa, że ktoś ich wygryzie. Dzisiejszym rywalem będzie fińska ekipa HAVU, z którą 25 stycznia w ramach tej samej ligi wygrali 2:0.

Dzień zakończy x-kom team. Daniel „STOMP” Płomiński i spółka stoczą bój w turnieju LOOT.BET Season 1, w którym do wygrania jest łącznie $15.000. Dziś staną w szranki ze szwedzkim zespołem Red Reserve. Sytuacja polskiej drużyny w tych zawodach nie wygląda najlepiej. Jak dotąd rozegrali trzy spotkania, z czego tylko z jednego wyszli zwycięsko.

Harmonogram:

  • 16:00 – Poland AGO vs. force/NoChance
  • 17:00 – Poland AGO vs. Finland HAVU
  • 20:00 – Poland x-kom team vs. Sweden Red Reserve