Według doniesień, które dziś pojawiły się w sieci, dywizja CS:GO w Team Vitality może niedługo stracić jednego gracza, który zasili zespół VALORANTA w Team Liquid.

Według doniesień portalu upcomer.com, Nabil „Nivera” Benrlitom niedługo ma zakończyć współpracę z Team Vitality. Zawodnik ma nie tylko zmienić drużynę, ale również dyscyplinę, porzucając Counter-Strike'a na rzecz VALORANTA. Jeśli plotki okażą się prawdą, Nabil „Nivera” Benrlitom dołączy w składzie do swojego starszego brata Adila „ScreaMa” Benrlitoma, który reprezentuje barwy Teamu Liquid w już od ponad roku.

Nivera przez ostatnie sześć miesięcy przebywał na ławce rezerwowych Teamu Vitality, po tym jak organizacja zrezygnowała z pomysłu na sześcioosobowy skład. Był on łączony z Teamem Liquid już w maju bieżącego roku, wszak organizacja obawiała się odejścia Eliasa „Jamppi” Olkkonen, który został odbanowany przez Valve. Fin pozostał przy produkcji Riot Games, a teraz nadarzyła się druga okazja na przyjęcie do składu młodszego brata ScreaMa, bo Nivera ma tymczasowo zająć miejsce James „Kryptix” Affleck.

Obecnie według rankingu prowadzonego przez vlr.gg, Team Liquid to czwarty najlepszy skład Starego Kontynentu.