Organizatorzy turnieju x-kom Dell 2 versus 2 Showdown by GG League potwierdzili, że u boku Michała „MICHU” Müllera pojawi się Paweł „dycha” Dycha.

x-kom Dell 2 versus 2 Showdown by GG League to rozgrywki duetów, w których do wygrania będzie aż 50.000 złotych. Organizatorzy zapewniają, że całość wydarzenia odbędzie się offline, dzięki czemu zarówno zawodnicy, jak i gracze, będą mogli ponownie poczuć LAN-owe emocje. Jednym z pierwszych potwierdzonych zawodników w tych rozgrywkach był Michał „MICHU” Müller, lecz niewiadomą pozostawał jego partner do duetu. Dziś okazuje się, że u jego boku stanie Paweł „Dycha” Dycha.

Dziś na światło dziennie wyszły doniesienia dotyczące potencjalnej przyszłości Dychy. Paweł rzekomo był w trakcie rozmów z Team Envy, gdzie miał grać wraz z MICHEM. Jednak po decyzji zarządu amerykańskiej organizacji, Dycha kontynuował poszukiwania nowego domu. Te miały zaowocować podpisaniem kontraktu z ENCE, gdzie ma zająć miejsce w wyjściowej piątce w sześcioosobowym składzie.

Warto wspomnieć, że w turnieju x-kom Dell 2 versus 2 Showdown by GG League wciąż znajdują się wolne trzy sloty drużynowe. Jedno zostanie zajęte przez zaproszoną ekipę, zaś pozostałe dwa przeznaczone zostaną dla zespołów z otwartych kwalifikacje. Turnieje eliminacyjne zostały podzielone na jeden ogólnodostępny oraz jeden skierowany wyłącznie żeńskim duetom.

Dotychczasowi uczestnicy:

  1. F1ku i Furlan
  2. pasha i Snax
  3. NEO i Reiko
  4. SZPERO i Ponczek
  5. MICHU i Dycha